RU

Тимошенко буде боротися за заставне житло

20.02.2009, 16:41

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко ініціює зустріч з лідерами всіх парламентських фракцій для того, щоб законодавчо врегулювати питання недоторканості житла, що знаходиться у заставі. Про це вона заявила під час зустрічі з учасниками безстрокової акції автоперевізників.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, реагуючи на інформацію про те, що багато хто з автоперевізників брали кредити для свого бізнесу під заставу власного житла, Прем'єр-міністр сказала: "Я впевнена, те, що стосується житла - це недоторканне".

Ю.Тимошенко відзначила, що вона не може гарантувати стовідсоткового результату, проте, впевнена, що держава разом з банками має зайнятися цією проблемою. "Я думаю, що ми зберемося з лідерами всіх парламентських фракцій на закриту зустріч. Ми повинні це питання розібрати дуже ретельно, тому що житло - це остання барикада, яку здавати не можна", - сказала Прем'єр.

Разом з тим, вона пообіцяла автоперевізникам поборотися на законодавчому рівні за те, щоб сім'ї з житла, що знаходиться у заставі, не виселяли.

Нагадаємо, 18 лютого, представники асоціацій і об'єднань вантажних автомобільних перевізників областей України почали безстроковий всеукраїнський страйк для залучення уваги влади до проблем в галузі вантажних автоперевезень. Близько ста вантажівок з шістнадцяти регіонів України заповнили столичну Кільцеву дорогу. Ще стільки ж авто було при в'їзді у Київ. Основною вимогою страйкарів, для поліпшення умов на ринку автомобільних перевезень, є негайна розробка механізму розподілу між державою, банком і позичальником відповідальності щодо обслуговування кредитів на період кризи.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини