RU

Tesla купує 300 га землі під Берліном для будівництва заводу

20.01.2020, 11:06
Tesla купує 300 га землі під Берліном для будівництва заводу - Фото
Фото: EPA

Компанія Ілона Маска Tesla купить 300 гектарів землі під Берліном для будівництва заводу, який щорічно буде випускати 150 000 електромобілів.

Як пише DW, про це 19 січня повідомив офіційний представник уряду федеральної землі Бранденрбург Флоріан Енгельс.

Вартість земельної ділянки під будівництво автозаводу становить 41 млн євро. Очікується, що з літа 2021 року щорічно будуть випускати 150 000 електрокарів Tesla Model 3 і Model Y. У перспективі обсяг виробництва повинен збільшитися до 500 000 автомобілів на рік.

У виданні зазначають, що дозвіл американський автовиробник отримав незважаючи на протести місцевих жителів. 18 січня в Грюнгайді близько 200 місцевих жителів вийшли на акцію протесту проти "будівництва автомобільної фабрики в лісі".

Як пише Металургпром, близько 250 німців вийшли на акцію протесту проти будівництва заводу Tesla після того, як Бранденбургське водне обєднання 16 січня попередило про "серйозні проблеми з питною водою та відведенням стічних вод", необхідних для роботи гігафабрики.

Паралельно проходила демонстрація на підтримку заводу Tesla. За даними поліції, в заході брали участь близько 30 осіб, а за даними організаторів - 50. Ділянка, на якій планується побудувати завод електромобілів Tesla, розташована в водоохоронній зоні.

Читайте російською: Tesla покупает 300 га земли под Берлином для строительства завода

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини