RU

Терьохін: Україна більше не дочекається подарунків від МВФ

04.07.2011, 07:26
Терьохін: Україна більше не дочекається подарунків від МВФ - Фото
962cec01105012f9a0cbeaaec93ab34d.jpg

Терьохін: Україна більше не дочекається подарунків від МВФ

Політика Міжнародного валютного фонду при новому директорові-розпоряднику Крістін Лагард стане більш жорсткою, і фонд вимагатиме неухильного дотримання меморандуму з Україною. Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив екс-міністр економіки Сергій Терьохін, який особисто знайомий з Лагард з 2005 року.

"Таких подарунків, як свого часу Угорщині, Ісландії, Ірландії, та й Україні, від МВФ чекати вже не варто. Політика фонду посилиться, від усіх країн будуть вимагати виконання зобов'язань", - сказав Терьохін.

Він охарактеризував Лагард як "лякаюче розумну і водночас досить жорстку", а її погляди - як "помірковано ліберальні". При цьому Терьохін зазначив, що хоча в МВФ всі рішення приймаються радою директорів, проте сам пост директора-розпорядника важливий у цій організації і від нього залежить дуже багато.

Терьохін також нагадав, що коли Лагард займала посаду міністра економіки і фінансів Франції, ця країна провела ряд скорочень соціальних витрат і змогла пройти кризу майже так само добре, як Німеччина.

Нагадаємо, 28 червня правління Міжнародного валютного фонду обрало Лагард директором-розпорядником і головою виконавчої ради фонду.

Міністр фінансів України Федір Ярошенко заявив, що МВФ підтримує продовження активної роботи з Україною за програмою співпраці. У свою чергу прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що Україна має сильну позицію на переговорах з МВФ.

Крістін Лагард: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини