RU

Тернопільську область переведуть на електричне опалення

04.09.2008, 11:37

Влада Тернопільської області має намір перевести об'єкти соціальної сфери та ЖКХ на електричне опалення. Відповідне доручення підписав глава Тернопільської облдержадміністрації (ОДА) Юрій Чижмар.

Як повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА, зокрема, робочій групі, яку очолив заступник глави облдержадміністрації Богдан Якубовський, доручено, спільно із райадміністраціями, виконкомом Тернопільської міськради і органами місцевого самоврядування, узгодити взаємні зобов'язання місцевих органів влади, споживачів і енергопостачальних компаній із спорудження електромережі та гарантованого споживання електричної енергії за дво- або трисезонними тарифами.

Райадміністраціям, виконкому Тернопільської міськради доручено до 10 вересня розробити і надати робочій групі списки населених пунктів, об'єктів соціальної сфери і ЖКХ району (міста) із переведення на електроопалення, надавши перевагу тим населеним пунктам і об'єктам, які не мають доступу до інших видів палива або їх використання є економічно недоцільним.

Управлінню житлово-комунального господарства ОДА доручено підготувати і надати робочій групі перелік джерел централізованого тепло- і гарячого водопостачання, які доцільно переобладнати на електричний обігрів із повним або частковим заміщенням споживання природного газу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини