RU

Термінал "D" у "Борисполі" побудований на 30%

01.02.2011, 16:10
Термінал
e0b530c7d9f16264d600f4b2eeb70e28.jpg

Термінал "D" у "Борисполі" побудований на 30%

Будівельні роботи на терміналі "D" Міжнародного аеропорту "Бориспіль" виконані на 30%, проектні роботи готові на 85%. Про це Інформаційному центру "Україна-2012" повідомили у Національному агентстві з підготовки і проведення Євро-2012 ("Укрєвроінфрапроект").

У "Укрєвроінфрапроекті" зазначили, що термінал "D" площею 110 тис. кв.м будує турецька компанія "Dogus-Alarko-YDA JV". Аеровокзал, який буде спеціалізуватися виключно на міжнародних рейсах, після завершення робіт стане найбільшим в порту, збільшить конкурентоздатність і розширить можливості на ринку міжнародних авіаперевезень. Проектна потужність термінала "D" сягає 9 млн. пасажирів у рік (3 тис. пасажирів за годину на виліт і стільки ж на прибуття).

На сьогодні триває розроблення і узгодження робочої документації щодо проекту. Завершуються роботи з установлення скляної фасадної огорожі, монтажу покрівлі, установці перегородок, монтажу внутрішніх інженерних мереж, установка скляної фасадної огорожі, монтажу покрівлі, обробні роботи.

Ведуться бетонні роботи з установлення опор колон для будівництва автомобільного шляхопроводу - підготовлено 70% фундаменітв і 55% опор. Початі бетонні роботи з установлення рігелей опор (виконано 50% обсягу робіт), завершені роботи з установлення стін пандуса N2 автомобільного шляхопроводу.

Нагадаємо, роботи з будівництва терміналу почалися у листопаді 2008 року. Об'єкт планують здати в експлуатацію в IV кварталі 2011-го.

Раніше Президент України Віктор Янукович доручив Першому віце-прем'єр-міністрові Андрію Клюєву вирішити проблемні питання зі спорудження термінала "D" в аеропорту "Бориспіль".

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини