RU

Тепловози потрібні, але є умови. Про що Криклій говорив з Alstom

12.12.2019, 13:36
Тепловози потрібні, але є умови. Про що Криклій говорив з Alstom - Фото
Електровоз Alstom Prima T8 (фото - сайт Alstom)

Не менше 40% локалізації в Україні виробництва електровозів і прийнятна ціна. Такі умови для співпраці з виробником електровозів Alstom озвучило Міністерство інфраструктури на зустрічі з представниками французької компанії.

Як повідомляє прес-служба Мінінфраструктури, міністр Владислав Криклій повідомив, що прогнозна потреба Укрзалізниці в нових магістральних вантажних електровозах на найближчі п'ять років становить 110 одиниць.

Криклій наголосив на зацікавленості України в послугах компанії Alstom і назвав головні умови для співпраці: локалізація в Україні виробництва, з доведенням його рівня до 40%; впровадження технологічних комплексних рішень щодо виробництва, сервісу і ремонту; фінансовий інструмент для реалізації проекту; залучення українських компаній, зокрема афілійованих підприємств Укрзалізниці. "Такі умови співпраці з компаніями-виробниками електровозів є прийнятними для України", - сказав глава Мінінфраструктури.

Тепловози потрібні, але є умови. Про що Криклій говорив з Alstom
  • У березні 2018 року стало відомо що Укрзалізниця веде переговори про купівлю електровозів із компаніями Siemens, Bombardier, CRRC і Alstom. У вересні УЗ обирала між двома великими світовими виробниками - французькою Alstom і китайською CRRC, з якими раніше підписала меморандум. Голова Укрзалізниці Євген Кравцов заявляв, що локомотиви CRRC дозволили б держкомпанії заощадити на обслуговуванні електровозів, тоді як Alstom робить акцент на більш потужних електровозах. У червні з'явилася інформація про те, що УЗ до кінця 2025 року має отримати перші 110 локомотивів із тяговим електродвигуном французької машинобудівної компанії Alstom.
  • 11 грудня філія Центр сервісного забезпечення ПАТ Укрзалізниця уклала угоду з німецькою державною компанією Deutsche Bahn про надання консультацій при підготовці документації на закупівлю електровозів.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини