RU

Тепломережі, які не встановлять лічильників до вересня, втратять ліцензії

13.07.2011, 15:23

До кінця серпня всі підприємства теплокомуненерго (ТКЕ) повинні бути обладнані лічильниками відпуску теплової енергії. Хто не справиться - з 1 вересня втратить ліцензії. Про це сьогодні заявив перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв в ході селекторної наради з питань реформування ЖКГ.

"До кінця серпня по всіх регіонах… забезпечити оснащення підприємств комунальної теплоенергетики засобами обліку відпуску теплової енергії за кошти цих підприємств… Якщо лічильників не буде, НКРЕ анулюватиме ліцензію. Будь ласка, запишіть по всіх регіонах: ліцензій не буде з 1 вересня на тих підприємствах, які не будуть працювати з лічильниками", - сказав Клюєв, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Перший віце-прем'єр-міністр також зазначив, що лічильники для населення повинні бути встановлені по всій території України до кінця наступного року.

З його слів, Кабмін в цьому році виділив 500 млн.грн. на встановлення лічильників для населення, в наступному році виділять 3-4 млрд.грн. на всі види лічильників.

Клюєв також наголосив, що лічильники, які будуть закуповуватися для населення за бюджетні кошти, повинні бути вітчизняного виробництва.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини