Темні часи для авіації. ICAO оцінив збитки від коронавірусу

14.02.2020, 13:49
Темні часи для авіації. ICAO оцінив збитки від коронавірусу - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

За даними авіаагентства США, близько 70 авіакомпаній скасували всі міжнародні рейси в Китай, ще 50 - скоротили кількість перельотів

Міжнародна організація цивільної авіації США (ICAO) прогнозує можливе скорочення глобальних доходів авіакомпаній в I кварталі на $4-5 млрд через скасування рейсів, пов'язаних з коронавірусом Про це пише  Reuters.

Відзначається, що вірус може надати більш сильний вплив на галузь, ніж епідемія SARS в 2003 році. Про це вже свідчить зростання захворюваності й глобальне скасування рейсів, говориться в повідомленні.

ICAO заявило, що близько 70 авіакомпаній скасували всі міжнародні рейси в і з материкового Китаю, а ще 50 авіакомпаній скоротили перельоти.

В результаті пасажиропотік в Китай і з Китаю скоротився на 80%, крім того зменшилася і кількість рейсів китайських авіакомпаній на 40%.

За оцінками ICAO, в I кварталі Японія може втратити $1,29 млрд доходів від туризму через скорочення кількості китайських туристів, а Таїланд - $1,15 млрд.

В ICAO уточнюють, що попередня оцінка не включає вантажоперевезення, аеропорти, постачальників аеронавігаційного обслуговування, внутрішні повітряні перевезення в Китаї або міжнародні перевезення в Гонконг, Макао і Тайвань.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами