RU

Телеканалу Наш не переоформили супутникову ліцензію

29.04.2021, 20:58
Телеканалу Наш не переоформили супутникову ліцензію - Фото
Ефір каналу Наш (Фото – скриншот трансляції каналу Наш – YouTube)

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення не переоформила супутникову ліцензію телеканалу Наш колишнього народного депутата Євгенія Мураєва. Сім із восьми членів Нацради утрималися від голосування, повідомляє пресслужба регулятора.

ТОВ "Наш 365" зверталося до регулятора із заявою про переоформлення ліцензії, тому що використовувало не тільки передбачений раніше супутник AMOS-3, але й ASTRA-4А. Перед переоформленням компанії було поставлено низку вимог. Глава Нацради Ольга Герасим'юк заявила про сумніви щодо сумлінності їх виконання.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Член Нацради Максим Онопрієнко заявив, що 6 квітня на супутнику ASTRA-4А з'явилася інформація, що канал Наш не транслюється на ньому. Водночас уже 14 квітня на супутнику велася трансляція програм каналу Наш під брендом Максі-ТВ.

Директор каналу Наш Олена Рудик пояснила це контрактом між каналом Наш і Максі-ТВ про використання програм її каналу в ефірі Максі-ТВ.

"Уже зараз можемо сказати, що це спроба ввести нас в оману, тому що до прийняття рішення про переоформлення за двома супутниками одночасно, ліцензіат робить аналогічну версію і транслює її ТОВ "Наша Прага (виходить під брендом Наш, – ред.)", – заявив Онопрієнко.

Глава Нацради заявила, що питання вимагає додаткового вивчення.

  • У лютому 2021-го глава Нацради Ольга Герасим'юк повідомила, що регулятор намагається через суд позбавити телеканал Наш ліцензії через невідповідність контенту ліцензії.
  • 11 березня Нацрада застосувала санкції до компаній Наша Прага і Наш 365, що ведуть мовлення на супутнику під брендом Наш. Перша компанія мала вести мовлення під брендом "Максі-ТВ", а друга – використовувала супутник ASTRA-4А, окрім передбаченого ліцензією AMOS-3.
  • 28 квітня Нацрада оштрафувала телеканал НАШ Євгенія Мураєва на 200 000 грн за ефір із терористом й опитування про президента РФ  Володимира Путіна.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини