RU

Телеканал "Інтер" оголосив про відставку Ганни Безлюдної

07.09.2009, 13:24

У складі правління телеканалу "Інтер" сталися зміни. Зокрема, 4 вересня 2009 р. відбулося засідання Наглядової ради АТЗТ "Українська Незалежна ТБ-Корпорація" (телеканал "Інтер"), на якому оголошено про відхід Ганни Безлюдної з посади генерального продюсера і члена правління телеканалу. За згодою сторін.

Крім того, ухвалено рішення про переведення члена правління Ярослава Порохняка на посаду першого заступника голови правління АТЗТ "Українська Незалежна ТБ-Корпорація".

Водночас, до складу правління введено Ларису Горську. Вона займає посаду директора інформаційного агентства "Українські новини", який також входить в "U.A. Inter Media Group".

Коментуючи кадрові рішення, власник "U.A. Inter Media Group" Валерій Хорошковський подякував пані Безлюдній за плідну роботу на телеканалі, а також за "її вагомий внесок у розвиток медіа-групи загалом ". Г.Безлюдна у свою чергу подякувала В.Хорошковському у усьому колективу медіа-групи.

Раніше у ЗМІ прогнозувалася відставка Г.Безлюдної, а однією з причин називався нібито її конфлікт з політтехнологом Володимиром Грановським. Сама Г.Безлюдна ймовірність свого звільнення коментувати відмовлялася.

Детальніше про телеканал "Інтер">>>
Всі новини медіа-ринку >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини