Телефони українців захистить національний антивірус p

11.03.2016, 12:36
Телефони українців захистить національний антивірус - Фото
14c2211ed1ca817306d45bab64522b73.jpg

На правах реклами

Zillya! Mobile Antivirus це перший український антивірус для мобільних пристроїв, створений на основі власних розробок та технологій.
Новий продукт Zillya! Mobile Antivirus містить функції:

- антивірусного захисту

- оптимізації

- прискорення роботи пристрою

Телефони українців захистить національний антивірус

За словами керівника відділу мобільних рішень Максима Макаєва, мобільний антивірус від Zillya! не вимагає особливих навичок від користувача чи значних системних ресурсів від пристрою, в той же час, є достатньо надійним щоб забезпечити базовий захист смартфонів та планшетів українців від вірусів та програм-шпигунів.

Zillya! Mobile Antivirus є безкоштовною програмою, яку можна скачати через офіційний магазин додатків Google Play Market.

«Окрім того, ви не побачите в Zillya! Mobile Antivirus жодної явної чи прихованої реклами, жодних спливаючих повідомлень чи банерів» - говорять в компанії.

Телефони українців захистить національний антивірус

В Zillya! вірять, що майбутнє за розвитком антивірусних програм для мобільних пристроїв, адже сучасні смартфони та планшети стають невід’ємною частиною нашого життя, і все частіше виступають об’єктом атак шахраїв.

Завантажити Zillya! Mobile Antivirus із PlayMarket:

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина