В Україні запустили виробництво захисних костюмів: фото

23.03.2020, 09:58
В Україні запустили виробництво захисних костюмів: фото - Фото
Ілюстративне фото: прес-служба КМДА

Перші зразки відшили на чернігівській фабриці ТК-Стиль і починають масове виробництво

Група компаній Текстиль-Контракт запустила виробництво захисних костюмів, бахіл, нарукавників і масок. Про це в Facebook повідомив власник групи Олександр Соколовський.

"Почали з чернігівської фабрики" ТК-Стиль ". Вони вже отримали тканину, відшили перші зразки в різних варіаціях і запускають масове виробництво", - написав Соколовський.

За його словами, днями підключать ще дві швейні фабрики - ТК-Лубни і ТК-Коростень.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Соколовський уточнив, що захисні костюми будуть одноразові (294 грн з ПДВ) і багаторазові (від 420 грн до 594 грн з ПДВ). Костюм може бути доукомплектований одноразовими бахілами (78 грн) і нарукавниками (51 грн); екран-маскою; фартухом; захисною побутовою маскою (9,96 грн).

При цьому Соколовський зазначив, що поки компанія не може організувати роздрібний продаж і інтернет-розсилку, тому мінімальне відвантаження захисних костюмів - від 50 шт., масок - від 1000 шт.

За прогнозами Соколовського, можуть початися перебої з доставкою марлі з Узбекистану. Тому на декількох виробництвах Текстиль-Контракту запускають багаторазові захисні маски з ситцю (100% бавовна). Ситець виробництва чернігівської текстильної фабрики, яку відкрили минулого року, і зараз планують нарощувати потужності.

Соколовський сподівається, що завдяки виробництву захисних засобів, вдасться уникнути зупинки швейних фабрик, які в основному орієнтовані на Китай і працюють вже із залишками тканин.

"Незважаючи на політичні погляди й уподобання, бізнесу потрібно налагодити комунікацію з владою, яка розгубилася від викликів, і не дати хаосу і паніці знищити країну", - підкреслив Соколовський.

У коментарі до посту Соколовського голова Укрпошти Ігор Смілянський пообіцяв з вівторка налагодити безкоштовну доставку костюмів до лікарень.

Читайте також: Прибуток або життя: як пандемія коронавірусу впливає на етичність фармбізнесу

Група компаній Текстиль-Контракт заснована в 1995 році. Є найбільшим оператором оптово-роздрібної торгівлі текстильною продукцією в Україні. Під управлінням компанії знаходиться мережа магазинів під марками "Тканини" і "Каштан", а також інтернет-магазин тканин. За даними компанії, асортимент налічує понад 30 000 найменувань із 25 країн світу; щорічно обслуговується 150 000 роздрібних і більше 10 000 оптових клієнтів.

Читайте російською: Текстиль-Контракт запустил производство защитных костюмов: фото

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам