ТАСКОМБАНК: робота з МСБ - це не лише кредитування p

20.09.2017, 11:00
ТАСКОМБАНК: робота з МСБ - це не лише кредитування - Фото
fb8aeb18ccb0b971136d801f619d6d57.jpg

На правах реклами

Малий та середній бізнес є основою, на якій наша країна може збудувати сильну й стабільну економіку. Щоб створити комфортні умови для роботи бізнесу, ТАСКОМБАНК застосовує комплексний підхід до обслуговування. «На відміну від багатьох вітчизняних банків, які згорнули кредитування, ТАСКОМБАНК продовжує фінансування бізнесу, проте робота з МСБ — це не лише кредитування. Взаємодія Банк — Клієнт починається з відкриття розрахункового рахунку, ця послуга є базовою й повинна бути зрозумілою та зручною у використанні», — говорить Олександр Чумак, заступник голови правління АТ «ТАСКОМБАНК». Пропозиція ТАСКОМБАНКу з РКО для клієнтів МСБ передбачає наявність п’яти окремих тарифних пакетів: «ТАС-Підприємець», «ТАС-Базовий», «ТАС-Актив», «ТАС-Форекс» і «ТАС-Максимум», що забезпечує налаштування на індивідуальні потреби клієнтів.

У цілому клієнти отримують максимально широкий спектр послуг з одних рук: від простого обслуговування банківського рахунку й кредитування до інкасації, документарних операцій, факторингу, еквайрингу, лізингу, страхування й транзакційного бізнесу.

Особливу увагу приділяють також розвитку дистанційних каналів обслуговування. Нині «Клієнт-Банк» ТАСКОМБАНКу має функціональну платформу, що відповідає вимогам сучасних технологій. Крім стандартних функцій, клієнтам доступні додаткові сервіси, такі як «Валютні операції», «Кредити» й «Депозити». Таким чином, клієнти можуть дистанційно купувати чи продавати іноземну валюту, отримувати інформацію щодо кредитних договорів, заборгованості, графіку погашення, історії зміни процентної ставки, формувати виписки по кредитному договору, а також створювати запити на отримання кредитних коштів. Отримувати інформацію про свої депозити, поповнювати їх, а також оформлювати нові депозитні транші.

Детальна інформація щодо обслуговування клієнтів

Подати заявку на обслуговування чи замовити консультацію менеджера

Про Банк:

АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк, що надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам. Банк входить в Групу «ТАС» — одну з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Входить до ТОП-20 банків за розміром активів і продовжує укріплювати свої ринкові позиції.

Ліцензія НБУ №84 від 24.10.2011.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю