RU

ТАСКОМБАНК: інновації та партнерство - основа розвитку e-commerce p

26.09.2017, 10:00
ТАСКОМБАНК: інновації та партнерство - основа розвитку e-commerce - Фото
fc8bc08342a9d8e3ad33f82400a0149e.jpg

На правах реклами

Маючи в складі групи ТАС власний процесинговий центр, ми зробили ставку на інноваційні технології та нестандартні рішення, що дозволяють звичайні для споживача речі перетворити в digital-середовище. Основою цифрової експансії стала можливість оцифровування платіжних карток Visa й Mastercard у WEBі і мобільному додатку. Технологія дозволяє платити оцифрованими картками й переводити їх в електронний гаманець однієї з платіжних систем.

Прихід цифрової економіки неминучий і наше завдання оцифрувати будь-який сервіс, зробивши його безпечним, зручним і зрозумілим для споживача. А завдяки широкій технічній базі, ми не обмежуємо можливості партнерів у реалізації інноваційних рішень. Тільки цього року було реалізовано близько 10 партнерських проектів із застосуванням технологій ТАСКОМБАНКу й платіжних систем. Вкрай важливими стали MasterPass і VisaCheckOut, що дозволяють безпечно проводити платежі зі своїх карток, зареєстрованих у гаманцях платіжних систем.

ТАСКОМБАНК: інновації та партнерство - основа розвитку e-commerce

Успішними проектами з використанням технології гаманців MаsterPass стали VodafonePay — мобільний додаток для оплати послуг та переказів з картки на картку, а також сервіс з оплати мобільного зв’язку на сайте Kyivstar. Додаток OKKO Pay взагалі дозволив здійснювати оплату за заправку, не виходячи з автомобіля, сервіс з оплати залізничних квитків на сайті booking.uz.gov.ua. сервіс переказів karton.ua. Також серед реалізованих проектів: «Безпечна угода» на OLX, сервіс отримання накладної плати за товар через «Нову пошту» одразу на платіжну картку, без відвідування відділень.

Також ми розвиваємо власні компетенції в напрямку інтернет-еквайрингу. ТАСКОМБАНК запровадив цифрову платформу paytas.com.ua, за допомогою якої процес підключення інтернет магазинів до систем Банку значно спрощується. Платформа має більше 30 CMS модулів для різних типів сайтів і не вимагає від торговців реалізації складних протоколів. Доступ до можливостей платформи не обмежений і кожен може створити власний кабінет та ознайомитися з її широким функціоналом.

Правильність нашої стратегії підтверджує триразове збільшення обсягів платежів з початку року.

Про Банк:

АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк. Нині демонструє кращі по банківській системі темпи розвитку за всіма ключовими показниками. Входить до ТОП-20 банків за розміром активів. Ліцензія НБУ №84 від 24.10.2011 р.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини