RU

Тарифи на послуги ЖКГ у 2010 р. збільшуватися не будуть

23.04.2010, 12:50

Тарифи на житлово-комунальні послуги у 2010 році збільшуватися не будуть. Про це заявив Міністр з питань житлово-комунального господарства України Олександр Попов, коментуючи нову ціну на російський газ.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МінЖКГ, О.Попов зазначив, що нова ціна на газ може становити $210-220 за 1 тис. кубометрів. Це, за його словами, гарантує тарифну стабільність і впевненість для споживачів житлово-комунальних послуг.

"Переконаний, що цього року тарифи на житлово-комунальні послуги не будуть збільшуватися. У тих містах, де ціни відповідають собівартості тарифів, споживачам хвилюватися не треба, однак, там де тарифи занижені, вони будуть переглянуті" - зазначив Міністр. "Зокрема це стосується ситуації в столиці, де рівень тарифів на 50% менший економічно обґрунтованих, тобто населення платить лише половину вартості тарифів за житлово-комунальні послуги", - додав О.Попов.

Міністр наголосив, що у цьому випадку необхідно шукати шляхи вирішення цієї проблеми: "Або знайти гроші у міському бюджеті і покривати різницю за рахунок муніципалітету, або поступово виходити на економічно обґрунтований рівень. Це актуальна проблема, яка має місце і в інших містах і регіонах, наприклад, у Криму, Дніпропетровської, Донецької, Луганської областях".

"У випадку, якби ціна на газ залишилася незмінною, оплата за спожиті гарячу воду і тепло, змусила б збільшити ціни на житлово-комунальні послуги загалом у 2-2,2 раза", - додав глава МінЖКГ.

Нагадаємо, 21 квітня у Харкові глава ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" підписали доповнення до газових угод про надання Україні 30-відсоткової знижки у ціні на російський газ.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини