RU

Тарифи на газ в Україні збираються збільшувати планомірно

11.04.2011, 12:30
Тарифи на газ в Україні збираються збільшувати планомірно - Фото
0fe99fc353cfebef17a0e28f8dda861f.jpg

Тарифи на газ в Україні збираються збільшувати планомірно

Уряд України збирається планомірно збільшувати тарифи на природний газ для всіх категорій споживачів до економічно обґрунтованого рівня. Про це сказано у повідомленні, оприлюдненому на сайті Кабінету Міністрів.

Уряд вважає, що для зміцнення енергетичної безпеки держави в умовах постійного зростання цін на імпортований природний газ необхідно збільшити видобуток газу в Україні, а це, у свою чергу, потребує значних інвестиційних вкладень, які повинні бути враховані при формуванні економічно обґрунтованих цін.

У Кабміні зазначають, що проведення реформ у нафтогазовій галузі має забезпечити зменшення залежності від імпорту природного газу. Досягнення цієї мети уряд бачить у планомірному збільшенні тарифів на газ для всіх категорій споживачів до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням інвестиційної складової, одночасно захистивши бідні верстви населення.

Нагадаємо, раніше НКРЕ відклала розгляд питання збільшення цін на природний газ для населення. Як повідомлялося, однією з основних причин такого рішення є відсутність узгодження на збільшення тарифів профспілками.

Проект Меморандуму української влади до Міжнародного валютного фонду (МВФ) передбачає, що НКРЕ збільшить ціни на природний газ для населення загалом на 30% до липня 2011 року. Згідно з документом, до 15 квітня НКРЕ планує збільшити на 20% ціни на газ для населення і на 26% - тарифи на опалювання. З 30 червня ціни на газ для населення зростуть ще на 10%, а тарифи на опалювання з 1 жовтня - на 26%.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини