RU

Тарасюк: Україна попросила у Євросоюзу 600 млн. євро

24.03.2010, 14:10

Україна просить Європейський Союз виділити 600 млн. євро макрофінансової допомоги. Про це заявив сьогодні на прес-конференції народний депутат України, глава парламентського комітету з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Б.Тарасюка, питання виділення допомоги порушувалося на 14-ому засіданні комітету парламентської співпраці між Україною і Європейським Союзом, яке відбулося у Брюсселі 22-23 березня.

"Ми закликали Європейський Союз, зокрема, Європарламент і Рада Європи зробити все можливе, щоб виділити Україні другий транш макрофінансової допомоги Європейського Союзу, який може становити понад 600 млн. євро", - зазначив Б.Тарасюк.

Крім того, за його словами, під час засідання обговорювалися питання співпраці в енергетичній галузі. "У зв'язку з цим ми закликали і Європейський Союз, і українську владу зробити все можливе для реалізації спільної декларації з модернізації української газотранспортної системи", - наголосив він.

Нагадаємо, Європейський інвестиційний банк готовий інвестувати в економічні проекти України понад 1 млрд. 200 млн. євро.

Борис Тарасюк: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини