RU

Таксисти виступають проти регуляторних функцій у місцевої влади

19.04.2012, 09:47
Таксисти виступають проти регуляторних функцій у місцевої влади - Фото
72ae5a208589bb27fc3be5d694c91cc2.jpg
Таксисти, які протестували в Києві проти законопроекту "Про таксі" виступають проти передачі будь-яких регуляторних функцій муніципалітетам, і вимагають створення відповідної робочої групи на рівні Кабміну, до якої увійшли б представники всіх операторів.

Про це в ефірі 5 каналу заявив координатор громадського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк.

За його словами, таксисти також категорично проти створення робочої групи з упорядкування перевезень таксі в Києві, в яку увійшли тільки п'ять операторів таксі із 300, поданих в Києві.

"Проблема, яка виникла на сьогоднішній день у легальних таксистів з так званою робочою групою, в тому, що в Києві 300 операторів, а туди потрапило лише п'ять. Ці 295 операторів зрозуміли, що готуються якісь лобістські зміни під ці п'ять компаній. Враховуючи, що ці п'ять компаній представляють елітний клас, зрозуміло, що ось ці чутки, йшли про зелений колір, наприклад, вони мають під собою певне підгрунтя. Тому, на сьогоднішній день є прості й зрозумілі вимоги цієї акції: перше - ліквідувати передачу муніципалітетам будь-яких регуляторних функцій, ліквідація цієї групи, створення нормальної групи на рівні Кабміну, і мораторій на будь-які зміни в законодавстві, поки ця робоча група не узгодить всі моменти", - сказав Данилюк.

У середу, 18 квітня, біля будівлі Кабінету міністрів кілька десятків київських таксистів влаштували мітинг. Учасники акції протесту виступають проти монополізації ринку таксомоторних перевезень - реформи, яка передбачає, що автомобілі таксі повинні бути однієї марки й одного кольору. За даними мітингувальників, влада також хочуть, щоб таксисти щодня проходили медогляд, а перед кожним виїздом машини з таксопарку піддавалися техогляду. Мінімальна вартість проїзду по місту внаслідок впроваджуваних владою змін повинна підвищитися з 25 грн. до 65 грн., тарифи - з 2,5-4 грн. до 11 грн. за кілометр.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини