RU

Таджикистан не знайшов нічого небезпечного в продукції Roshen

03.08.2013, 15:45
Таджикистан не знайшов нічого небезпечного в продукції Roshen - Фото
Фото: Олена Полункіна / wikipedia.org

Таджицькі фахівці не мають претензій до якості кондитерських виробів української компанії Roshen, які експортуються в країну. Про це в суботу, 3 серпня, заявив заступник керівника Агентства з стандартизації, метрології, сертифікації та торгової інспекції при уряді Таджикистану Ібодулло Курбонов.

За його словами, "після того, як Росспоживнагляд виявив в українському шоколаді бензопірен, фахівці Агентства спільно з іншими службами провели додаткову перевірку, але жодних шкідливих речовин не виявили".

Нагадаємо, 2 серпня в республіканській Санітарно-епідеміологічній службі Таджикистану повідомили, що планують розпочати перевірку продукції української кондитерської корпорації Roshen, заборону на ввезення якої раніше ввела Росія. "Ми є членами СОТ, і це зобов'язує нас до багато чого. Перш ніж прийняти рішення, ми повинні ретельно все обстежити, а потім робити висновки", - йшлося в повідомленні СЕС.

Нагадаємо, 29 липня глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що введено заборону на постачання до Росії продукції компанії Roshen. 30 липня Росспоживнагляд заявив про виявлення у кондитерській продукції української корпорації Roshen бензопірену. Також, за словами Онищенко, фахівці Росспоживнагляду розпочнуть перевірку борошняної продукції, що надходить із України. Після цього Білорусь і Казахстан почали перевірку продукції української компанії.

Джерело: УНН

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини