RU

Тігіпко вважає реальним створити 6 млн. робочих місць

11.09.2012, 11:00
Тігіпко вважає реальним створити 6 млн. робочих місць - Фото
Сергій Тігіпко
Віце-прем'єр-міністр України - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко вважає реальним створити 6 мільйонів нових робочих місць до 2020 року. Про це він заявив сьогодні в ході конференції "Нова індустріалізація: зайнятість і гідні умови праці".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тігіпко нагадав, що після кризи в 2009 році в Україні було близько 9% безробітних, за підсумками 2012 року цей показник очікується на рівні 7%. "Якщо взяти ситуацію в Європі, де 10,4% безробітних, то у нас показники кращі, але я переконаний, що ні на одну хвилину ми не повинні себе заспокоювати, оскільки ця проблема буде нас турбувати ще дуже довго", - сказав він.

На думку Тігіпка, влада повинна комплексно підійти до вирішення цієї проблеми: "Я вважаю, що завданням влади може бути створення і легалізація шести мільйонів робочих місць до 2020 року. Вважаю, це абсолютно реалістично".

Щоб реалізувати такі плани, відзначив віце-прем'єр, владі необхідно звернути увагу на загальне поліпшення інвестиційного клімату в країні, створення умов роботи для стратегічних галузей та реформування ринку праці. "Я переконаний, що це абсолютно реалістично. Тільки подивіться, скільки людей у ​​нас працюють нелегально. Це чотири мільйони. Подивіться, скільки людей виїхали за кордон і працюють там. Це мінімум три мільйони. Ось уже сім мільйонів, які легально і швидко можуть бути інтегровані в офіційний ринок праці", - сказав він.

Досьє на Сергія Тігіпка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини