RU

Тігіпко та Ярошенко відлетіли до США на переговори з МВФ

03.11.2011, 10:43
Тігіпко та Ярошенко відлетіли до США на переговори з МВФ - Фото
Фото: ЕРА
Віце-прем'єр-міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко та міністр фінансів Федір Ярошенко відбули в середу до Вашингтона для проведення переговорів з Міжнародним валютним фондом. Про це сказав прес-секретар українського прем'єра Віталій Лук'яненко.

"Вони сьогодні відбули до Вашингтона на переговори з МВФ", - сказав він Інтерфакс-Україна в середу.

За словами прес-секретаря, Тігіпко та Ярошенко проведуть консультації МВФ і викладуть позицію українського уряду.

Нагадаємо, місія МВФ прибула до Києва 25 жовтня, планувала завершити роботу 4 листопада.

МВФ у липні-2010 вирішив відновити співпрацю з Україною, затвердивши для країни нову програму stand-by на SDR10 млрд. (близько $16 млрд.). Тоді ж Київ отримав перший транш у розмірі SDR1,25 млрд. У грудні 2010 року МВФ вирішив виділити країні другий транш кредиту stand-by у розмірі SDR1 млрд. Програма stand-by передбачала виділення Україні щокварталу ще восьми траншів, починаючи з середини березня 2011 року, у разі успішного продовження співпраці. Однак місія Фонду, що працювала в березні у Києві, не стала рекомендувати раді директорів МВФ приймати позитивне рішення про виділення чергового траншу для країни. МВФ очікував від України затвердження пенсійної реформи та розв'язання проблеми занижених тарифів на газ для населення.

У серпні Фонд повідомив, що візит місії до України відбудеться в період з 29 серпня до 9 вересня, проте потім повідомив про перенесення візиту на кінець жовтня.

В уряді України припускають, що два транші програми stand-by можуть бути об'єднані, що дозволить поповнити валютні резерви Нацбанку України відразу приблизно на $3 млрд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини