RU

Тігіпко розраховує на 14 млрд.грн. від зростання економіки

22.03.2012, 09:47
Тігіпко розраховує на 14 млрд.грн. від зростання економіки - Фото
За словами Сергія Тігіпка, уряду доведеться попрацювати, щоб ​​виконати обіцянки президента
Уряд України планує отримати більше 14 млрд.грн. на реалізацію соціальних ініціатив президента України за рахунок зростання економіки. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в інтерв'ю виданню Урядовий кур'єр.

Відповідаючи на питання, де влада візьме гроші, Тігіпко зазначив, що на реалізацію всіх соціальних ініціатив, крім нової іпотечної програми, буде потрібно близько 16 млрд.грн., але "включати верстат" немає ніякої необхідності. "Дійсно, реалізація нової соціальної політики - досить складне й амбіційне завдання. Щоб  його виконати, уряду доведеться попрацювати. Але ми знаємо, де знайти необхідні фінансові ресурси. Більше 14 млрд.грн. ми плануємо отримати за рахунок економічного зростання. Як показує динаміка перших двох місяців цього року, ця цифра цілком реальна", - підкреслив Тігіпко.

Близько 800 млн.грн., за словами чиновника, щорічно можна буде отримати від податку на багатство, який запропонувало Міністерство соціальної політики. "Президент поставив завдання впровадити цей податок можна швидше", - сказав Тігіпко. "Більше 3 млрд.грн. надходжень очікуємо отримати від прийняття законопроектів про оподаткування операцій з офшорними зонами й трансфертного ціноутворення. Ще раз підкреслю: резервів багато", - сказав віце-прем'єр.

Нагадаємо, 7 березня президент Віктор Янукович доручив уряду збільшити на 100 грн. пенсії, забезпечити виплату в червні-грудні 6 млн. вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР компенсацій за знеціненими вкладами у розмірі до 1 тис. грн., активізувати програму доступного житла та ін.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини