RU

Тігіпко поспішає із законом про зайнятість

07.06.2012, 15:24
Тігіпко поспішає із законом про зайнятість - Фото
1ecc5b57ee3bea48e0810f153892cfdc.jpg
Законопроект про зайнятість населення, підготовлений Міністерством соціальної політики, доцільно прийняти на поточній сесії парламенту. Про це віце-прем'єр-міністр України - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час робочої поїздки в Одеську область.

"Ми розробили новий закон про зайнятість, який вже внесений на розгляд Верховної Ради. Ми плануємо, що він буде прийнятий до кінця поточної сесії парламенту", - заявив він.

За словами віце-прем'єра, закон враховує передовий світовий досвід стимулювання створення нових робочих місць.

"Наприклад, якщо підприємство створює нове робоче місце з високим рівнем оплати праці - на сьогодні це більше 3300 грн., - то воно буде платити єдиний соціальний внесок з цього робочого місця за зниженою ставкою", - заявив віце-прем'єр.

За оцінкою Тігіпка, впровадження цього закону дозволить створити сприятливі умови для підвищення рівня зайнятості українських громадян.

Нагадаємо, в законопроекті також пропонується на рік звільнити від сплати єдиного соціального внеску роботодавців, які працевлаштовують на перше робоче місце молодих людей без досвіду роботи, інвалідів, осіб старше 50-ти років, одиноких батьків та батьків з дітьми-інвалідами. Людям старше 45-ти років держава буде видавати ваучер вартістю 12 000 гривень на здобуття освіти, а випускники, які укладуть контракт на роботу в сільській місцевості за потрібними державі спеціальностями, отримають стартові виплати в розмірі 5 мінімальних заробітних плат. Ще одне цікаве нововведення законопроекту - інформація про стажування студента буде вноситися в трудову книжку як стаж.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини