RU

Тігіпко обіцяє знайти 1,5 млрд.грн. для чорнобильців

23.11.2011, 13:51
Тігіпко обіцяє знайти 1,5 млрд.грн. для чорнобильців - Фото
44200198886aec328dae9c8c7824c9ca.jpg
Кабінет міністрів Україна переформатує держбюджет на 2012 рік, щоб знайти додатково 1 млрд. 400 млн.грн. на виплати чорнобильцям. Про це повідомив на брифінгу віце-прем'єр-міністр - міністр праці та соціальної політики Сергій Тігіпко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тігіпко зазначив, що в цілому на додаткові виплати чорнобильцям додатково буде потрібно 1 млрд. 900 млн.грн. Частину цих коштів вже закладено в проекті бюджету 2012 року.

Тігіпко нагадав, що мова йде про приблизно 500 млн.грн. для підвищення на 25% пенсій чорнобильцям. Таким чином, після сьогоднішнього рішення додатково буде потрібно 1 млрд. 400 млн.грн. "Ми впевнені, що ми зможемо переформатувати бюджет для того, щоб цей мільярд дев'ятсот був знайдений", - сказав він.

Тігіпко зазначив, що серед пропозицій, які розглядаються сьогодні, - податок на багатство, який може дати мінімум 800 млн.грн.

Крім цього, існує проект введення окремого збору від операцій з офшорними зонами. "Якщо будуть прийняті всі пропозиції, які ми зараз почали відпрацьовувати з громадськістю і з робочими групами, це ще 3 млрд.грн., причому це без Кіпру", - наголосив Тігіпко.

Він додав, що по Кіпру готується окреме рішення. "Це країна Європейського Союзу. Тут ми не можемо таким чином підійти, але це рішення ми теж підготуємо і теж спробуємо, щоб додаткові гроші, якщо вдасться, надійшли Пенсійному фонду", - додав Тігіпко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини