RU

Тігіпко обіцяє запечатати офшорні діри

16.11.2011, 12:20
Тігіпко обіцяє запечатати офшорні діри - Фото
491119e953625406515378e56a998331.jpg
Законопроект щодо операцій через класичні офшорні зони буде винесено на обговорення на наступному тижні, повідомив віце-прем'єр - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко в ефірі 5 каналу у вівторок ввечері.

"Ми опублікуємо на сайті законопроект по класичних офшорних зонах, де жорстко покажемо механізми, які практично запечатають ці зони, і всі операції з ними будуть обкладатися податком практично в тих розмірах, як і всі інші операції з Україною", - сказав Тігіпко, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Тігіпко поінформував, що в список таких офшорних зон не потраплять деякі кантони Швейцарії, Кіпр, Люксембург. "Кіпр - це країна ЄС, і ми не можемо поставитися до них, на жаль, так жорстко. Однак, окрім Кіпру, є ще більше 30 офшорних зон, через які йдуть операції, і там, за нашими підрахунками, близько 2 млрд.грн. ми можемо знайти", - зазначив віце-прем'єр.

На думку Тігіпка, ці кошти необхідно буде направити до Пенсійного фонду України.

Нагадаємо, Кіпр входить до десятки основних країн-інвесторів української економіки, на нього припадає 83% загального обсягу прямих інвестицій. У свою чергу на Кіпр йде 92,6% прямих інвестицій з України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини