RU

Тігіпко назвав рішення КС про соцвиплати внеском у справедливість

26.01.2012, 16:47
Тігіпко назвав рішення КС про соцвиплати внеском у справедливість - Фото
Сергій Тігіпко
Сьогоднішнє рішення Конституційного Суду щодо соціальних гарантій спрямовано на поліпшення соціальної справедливості в Україні. Про це заявив на брифінгу віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Сьогодні після цього рішення не буде можливості практично суддям надавати той чи інший розмір соціальної підтримки. Розмір соціальної підтримки будуть визначати закони України. У першу чергу закон про держбюджет, і практично законом про держбюджет буде визначатися, хто і які соціальні виплати буде отримувати", - сказав Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Чиновник наголосив, що, відповідно до рішення Конституційного Суду, жодна з тих соціальних виплат, які реально виплачуються на сьогоднішній день, не повинні бути скорочені. "Ніяких обмежень по соціальних виплатах, які виплачувалися на сьогоднішній день, не буде. Також Конституційний суд не скасовував жодного закону і не говорив про це навіть, який гарантував ті чи інші соціальні виплати", - сказав він.

Також Тігіпко звернув увагу на те, що рішення КСУ пов'язує всі соціальні виплати з розміром державного бюджету України. "Не можуть виплачуватися соціальні виплати, які не передбачені бюджетом країни", - пояснив він.

Віце прем'єр додав, що навіть після сьогоднішнього рішення Конституційного Суду афганці та чорнобильці можуть протестувати і подавати до суду позови з приводу своїх соціальних виплат. "Що стосується можливості звертатися до суду або виходити на мітинги - вона завжди залишається, і вона залишиться", - запевнив віце-прем'єр-міністр.

Нагадаємо, Конституційний Суд України вважає, що суди, розглядаючи справи про соцзахист громадян, повинні враховувати не тільки закони, але й нормативні акти Кабміну.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини