RU

Тігіпко: На виконання всіх вимог протестуючих грошей немає

29.11.2011, 13:35
Тігіпко: На виконання всіх вимог протестуючих грошей немає - Фото
f08fda4da4c9887dbd60005269ba84c7.jpg
На виконання всіх вимог чорнобильців і афганців грошей немає. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко на об'єднавчому з'їзді Федерації роботодавців, який проходить сьогодні в Українському домі в Києві.

"Ми провели переговори, я можу сказати: і Союз Чорнобиля, і афганці, ми підписали угоду. Сьогодні вийшла постанова по чорнобильцям, серйозна постанова, з великими можливостями і підвищенням для тих ліквідаторів, які дійсно брали участь у ліквідації. Але йти на всі вимоги ми не зможемо, у нас немає на це грошей, немає 170 мільярдів гривень", - сказав Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Тігіпко зазначив, що на виконання всіх вимог чорнобильців необхідно 6,6 млрд.грн., на виконання всіх вимог учасників війни - 10 млрд.грн., дітей війни - 10 млрд.грн.

"І так 170 мільярдів, які чіпляються один за одного. Тому піти на якісь позиції, безумовно, потрібно, чути людей, безумовно, потрібно, але є якась межа, яку ми переступити не можемо... 8 тис.грн. заробітна плата. Я розумію, може, ліквідатор, інвалід першої групи і повинен це мати, але інвалід першої групи в Україні, загального захворювання - це без малого 1,3 тис.грн. Робити такі колосальні розриви ми не маємо права сьогодні", - сказав віце-прем'єр.

Нагадаємо, сьогодні чорнобильці, афганці, діти війни, підприємці, представники громадських організацій та опозиції влаштували під стінами Кабміну масовий мітинг.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини