RU

Тігіпко: Курс долара стабілізується через три дні

06.09.2012, 16:06
Тігіпко: Курс долара стабілізується через три дні - Фото
Сергій Тігіпко
Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко запевняє, що курсова ситуація в Україні стабілізується за три дні. Про це він сказав сьогодні журналістам на брифінгу.

"Якщо говорити про виниклу курсову проблему, скажу відверто - виїденого яйця не варта. Бо склалося в один час кілька моментів, які мають абсолютно суб'єктивний характер. Перше - вихідний в США, не змогли отримати ту валюту, яка приходила практично кожен день, утворився невеликий дефіцит. Друге - застрайкували працівники Люфтганзи, а вона - основний перевізник валюти. Третє - Нацбанк рефінансував кілька комерційних банків", - сказав Тігіпко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У той же час, віце-прем'єр не виключив і частково політичної підоснови. "Деякі банки почали розгойдувати, явно є і політичне розгойдування. Але три дні максимум, і ситуація буде стабілізована, тому що немає об'єктивних причин. А що стосується курсу 9-15 грн. за долар, про яких говорять, я пам'ятаю політичні шоу ще навесні , коли говорили, ось-ось зірветься, але не буде цього", - сказав Тігіпко.

У свою чергу, Ірина Акімова додала, що на сьогодні стан платіжного балансу України не вселяє побоювань. "Це вельми стабільна ситуація з точки зору можливого тиску на валюту. Рівень резервів НБУ теж вселяє впевненість, що навіть з такого роду спекулятивними атаками Нацбанк може впевнено впоратися", - сказала вона.

Досьє на Сергія Тігіпка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини