RU

Тігіпко хоче поекспериментувати із соціалкою

23.10.2012, 12:07
Тігіпко хоче поекспериментувати із соціалкою - Фото
Сергій Тігіпко
У 2013 році влада планує експериментувати з поданням соціальних послуг. Про це сказав віце прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко у своєму виступі на Міжнародному форумі "Україна: проект розвитку".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тігіпко зазначив, що система соціальних послуг в Україні працює з наслідками проблем, а у всьому світі - на їх випередження. За його словами, важливо, щоб соціальні працівники на місцях своєчасно виявляли проблеми і пропонували рішення.

Віце-прем'єр вважає, що необхідно створення певної соціальної інфраструктури, яка б дозволяла соціальним працівникам вирішувати ті проблеми, які виникають у людей. "Дуже важливо введення конкуренції в галузі надання соціальних послуг. Ми прийняли відповідний закон. Зараз готуємо відповідні стандарти з громадськими організаціями. І я вважаю, що 2013 рік має стати експериментальним для того, щоб за максимальною кількістю соціальних послуг ми провели експерименти в регіонах. А у 2014 році це повинно в масовому плані застосовуватися по всій країні. Практика всіх зарубіжних країн показує, що громадські організації роблять це більш дешево і більш якісно", - сказав він.

Досьє на Сергія Тігіпка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини