RU

Тіньовий прем'єр визнає: реформ в Україні не було

17.05.2010, 16:30

За весь час незалежності України в країні так і не були проведені реформи. Про це заявив під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net глава опозиційного уряду, народний депутат України (БЮТ) Сергій Соболєв.

"На мій погляд, реформи, на жаль, за всі 20 років незалежності - це були більше слова, ніж проведення самих реформ", - зазначив С.Соболєв.

Однак, за його словами, за 13 років існування Партії "Реформи і порядок" "нам ніхто не може пред'явити обвинувачення в тому, що ми і в парламенті, і на місцях не пропонували конкретних реформаторських дій". "Це і питання бюджетних реформ, податкових реформ, це питання дерегуляції, спрощення системи ведення бізнесу в Україні. Усі ці питання - на поверхні", - зазначив опозиціонер.

За словами С.Соболєва, ключова проблема - це відсутність дійової більшості у парламенті. "Навіть короткий період - з 2005 по 2009 рік - з яких майже два роки при владі були уряди Єханурова і Януковича, показали, що в парламенті уряд Тимошенко був урядом меншини. Оскільки жодне з ключових, важливих реформаторських рішень не було проведено", - наголосив опозиційний глава уряду.

Сергій Соболєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини