RU

Тільки інвестиції в с/г виробництво дозволять здешевити продукти харчування

18.07.2008, 10:44

Голова Ради Національного банку України (НБУ) Петро Порошенко вважає, що утримати ціни на продукти харчування можливо лише за рахунок інвестицій в сільськогосподарське виробництво. Про це він заявив на брифінгу у Вінницькій області під час перебування на "Святі першого снопа".

"Єдиний можливий спосіб знизити вартість продуктів харчування, це прийти в село і вкласти в сільгоспвиробництво кошти, зробивши його кращим та ефективнішим", - сказав Порошенко, слова якого цитує УНІАН.

П. Порошенко також вважає, що держава має припинити обмеження цін на продукти харчування, адже це не веде до зниження інфляції, а призводить до зниження прибутків селян.

"Чому держава ніколи не обмежує ціни на метал, будівельні матеріали та інші види продукції, вдаючись тільки до обмеження цін на продукти харчування? Ціну хліба, м'яса, цукру кожнен, кому не лінь, намагається обмежити за рахунок селянина, його і так невеликих прибутків", - сказав він.

На думку Голови Ради НБУ, крім цього, держава має також інвестувати в інфраструктуру села.

"Чому сьогодні з коштів, які спрямовуються на будівництво та утримання доріг, жодної копійки не надійде на сільські дороги? Як можна розраховувати на зменшення інфляції за рахунок збільшення поставок продуктів харчування з сіл в міста, якщо дороги елементарно не дозволяють селянам добратися туди", - зазначив він.

Досьє на Петра Порошенка>>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини