RU

Тігіпко збирається почати пенсійну реформу: майже готова

18.05.2011, 17:20
Тігіпко збирається почати пенсійну реформу: майже готова - Фото
df69d68b43881305101696a641ee53e6.jpg

Тігіпко збирається почати пенсійну реформу: майже готова

Пенсійна реформа повинна бути прийнята вже у червні. Про це заявив у коментарі журналістам віце-прем'єр-міністр-міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко (на фото).

"Зміни до законопроекту про пенсійну реформу практично готові. Про суть поки говорити не буду, тому що вона ще не пройшла через Кабмін. Але я наполягаю, і поїздка у Болгарію мене ще раз переконує у тому, що пенсійна реформа нам необхідна", - зазначив С.Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, проведення реформи у пенсійній сфері неминуче. "Якщо не вдасться зараз провести, найближчим часом ми ніяк не обійдемося без цього. Але я впевнений, що у червні її необхідно нам приймати і провести через парламент", - сказав С.Тігіпко.

Нагадаємо, у кінці квітня С.Тігіпко заявляв, що презентація пенсійної реформи повинна відбутися наступного тижня.

Для отримання чергового траншу кредиту МВФ Україна повинна була прийняти закон про реалізацію пенсійної реформи до кінця березня 2011 року. Зокрема Україна взяла зобов'язання перед МВФ поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років - на 6 місяців щорічно, починаючи з 2010 року.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини