RU

Тігіпко збирається на перемовини з МВФ

31.03.2010, 12:40

Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко збирається у Вашингтон на перемовини з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це він заявив сьогодні журналістам.

"Зараз в Україні перебуває технічна місія МВФ. Вона працюватиме ще два дні, а після цього буде моя поїздка до Вашингтону з групою наших фахівців, і ми продовжимо перемовини", - заявив С.Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше С.Тігіпко заявляв, що Кабінет Міністрів попросить у МВФ $5 млрд., щоб покрити дефіцит бюджету

Водночас Президент Віктор Янукович доручив Міністру закордонних справ України Костянтину Грищенку спільно з Національним банком України, а також Прем'єр-міністром Миколою Азаровим розробити програму продовження співпраці України з МВФ і Всесвітнім банком.

МВФ у листопаді 2008 року прийняв рішення про надання Україні протягом двох років у рамках програми "stand-by" кредит на суму близько $16,4 млрд. З початку 2008 року Україна отримала вже три транши на загальну суму $12 млрд.

Четвертий транш у розмірі $3,8 млрд. Україна розраховувала отримати у листопаді 2009 року за підсумками третього перегляду програми. Місія МВФ завершила роботу у Києві в кінці жовтня, до того ж позитивної заяви представників фонду про завершення перегляду програми зроблено не було. Пізніше МВФ заявив про можливості поновлення роботи в Україні після формування консолідованої позиції української влади у питанні реалізації антикризових заходів і прийняття держбюджету-2010.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини