RU

Тігіпко заявив, що крім МВФ в України більше немає варіантів

01.10.2011, 09:02
Тігіпко заявив, що крім МВФ в України більше немає варіантів - Фото
00c5d2d9e599692499725bd0692fdd2d.jpg

Тігіпко заявив, що крім МВФ в України більше немає варіантів

В України немає інших варіантів, крім як домовлятися з Міжнародним валютним фондом - на носі криза. Про це в ефірі телеканалу Інтер заявив віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"На носі криза досить серйозна. Не хочеться нікого лякати, але те що чуєш від провідних фінансистів, аналітиків у світі, усе говорять про цю ситуацію. На цю ситуацію треба відповідно реагувати… У нас немає варіантів, нам потрібно домовлятися (з МВФ - ред.). Тому що залишитися один на один із кризою, без підтримки міжнародних фінансових організацій, дуже важко", - заявив він.

За словами чиновника, МВФ турбує дефіцит Нафтогазу України, і Україні потрібно його ліквідувати, зокрема, шляхом підвищення цін на газ для населення. У теж час, за його словами, у державному бюджеті на 2012 рік планується закласти компенсації цього підвищення.

"У середньому однокімнатна квартира платить 287 грн. за газ, гарячу воду й опалення. Платити буде – 381 грн., якщо її площа приблизно 33 м.кв… Якщо це пенсіонер, то він не повинен платити за комунальні послуги більш 10% свого доходу. Якщо це – працююча людина в Україні, то він не повинен платити за комунальні послуги більше 15% свого доходу. Решту субсидіями компенсує держава", - пояснив він.

"Повинні бути компенсатори для людей. Оскільки це дуже великий ріст. У нас дилема: або постаратися провести вдалі переговори з Росією й знизити ціну газу, і ми доб'ємося фактично того ж ефекту, якого просить МВФ добитися шляхом підвищення цін на газ для населення", - також підкреслив він.

Сергій Тігіпко: біографія, новини>>>
Финансова криза: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини