RU

Тігіпко завтра зустрінеться з місією МВФ

23.03.2010, 17:40

Віце-прем'єр-міністр України з економічних питань Сергій Тігіпко 24 березня проведе зустріч з представниками місії Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це йшлося сьогодні під час зустрічі Прем'єр-міністра України Миколи Азарова із заступником Міністра фінансів США Крістофером Смартом.

"Ми плануємо відновити роботу з Міжнародним валютним фондом, і завтра відбудеться зустріч С.Тігіпком з місією МВФ", - сказав М.Азаров, якого цитує управління у зв'язках із ЗМІ секретаріату Кабміну.

За словами глави уряду, Україна розглядає дві можливості взаємодії з МВФ: або продовження наявної програми співпраці, або розроблення нової багаторічної програми. "Ця програма нам потрібна, насамперед, для того, щоб почати реалізацію таких необхідних для України реформ", - наголосив М.Азаров.

Нагадаємо, раніше С.Тігіпко повідомив, що Кабінет Міністрів попросить у МВФ $5 млрд., щоб покрити дефіцит бюджету.

Місія МВФ відвідає Київ з 24 березня по 2 квітня для поновлення дискусій з владою, мета яких - добитися розуміння щодо економічної політики.

Раніше Президент Віктор Янукович доручив Міністру закордонних справ України Костянтину Грищенку спільно із Національним банком України, а також Прем'єр-міністром Миколою Азаровим розробити програму продовження співпраці України з МВФ і Всесвітнім банком.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини