RU

Тігіпко: Залатати бюджет допоможуть зовнішні позики

15.02.2010, 17:01

Україні доведеться вдатися до зовнішніх позик для того, щоб "залатати виниклу в бюджеті дірку". Так вважає лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко.

"Система державних фінансів України доведена до банкрутства. І тепер заради порятунку економіки доведеться вжити оперативних, ефективних і непопулярних заходів", - цитує С.Тігіпка його прес-служба.

За словами політика, ручне управління бюджетом, а також нескінченні субсидії НАК "Нафтогаз України" і Пенсійному фонду призвели до розвалу держфінансів. "Необхідно провести аудит і зробити реальними тарифи НАК "Нафтогаз України", який є чорною діркою державного бюджету. Слід вжити термінових і радикальних заходів щодо оздоровлення Пенсійного фонду, який з кожним місяцем потребує дедалі більших субсидій з держбюджету. Так звані пільгові пенсії розміром у десятки тисяч гривень розоряють пенсійну систему, б'ють по інтересах пересічних пенсіонерів", - зазначає С.Тігіпко.

Однак політик наголошує, що брати у позику можна тільки після того, як будуть ліквідовані причини, які і викликали бюджетну кризу.

Нагадаємо, раніше у Рахунковій палаті заявили, що на єдиному казначейському рахунку залишилося лише близько 2,5 млрд. грн., тоді як зобов'язання уряду перед бюджетоодержувачами становлять 28,3 млрд. грн.

Сергій Тігипко: біографія та добірка новин>>>
Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини