RU

Тігіпко загрожує податковій грузинським досвідом

29.03.2011, 13:05

Якщо Державна податкова служба України не наведе порядок з відшкодуванням ПДВ, вона може бути ліквідована. Про це заявив сьогодні Віце-прем'єр-міністр - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Тігіпко зазначив, що у Податковому кодексі податкова служба отримала інструмент у вигляді електронних накладних для того, щоб закрити податкові "ями" і виключити проблеми із поверненням ПДВ.

"Сьогодні розмова за ними (за податковою службою, - ред.), і якщо цих "ям" не буде, усі, хто належить, отримають ПДВ, і додатковий ПДВ ще надійде до бюджету. Тому сьогодні вони повинні наводити порядок, ця нова адміністрація. Якщо ні... Дуже хороша сьогодні була розмова щодо Грузії. Ті органи, які не змогли реформуватися, повинні бути просто ліквідовані. Скажімо, та ж податкова може бути ліквідована шляхом злиття з Митною службою, в одну адміністрацію, як це працює у багатьох країнах світу", - сказав він.

Нагадаємо, у кінці 2010 року Верховна Рада не змогла ліквідувати податкову міліцію. Законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції" підтримали лише 114 народних обранців: 91 народний депутат від БЮТ, 22 - НУНС і 1 позафракційний депутат.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини