RU

Тігіпко вже готовий відмовитися від обмеження VIP-пенсій

15.06.2011, 13:30
Тігіпко вже готовий відмовитися від обмеження VIP-пенсій - Фото
d1ef8a5b930bad989b63042fd34abba6.jpg

Тігіпко вже готовий відмовитися від обмеження VIP-пенсій

Норма про обмеження максимальних пенсій може бути виключена із законопроекту з пенсійної реформи. Про це повідомив сьогодні журналістам на брифінгу віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тігіпко зазначив, що зараз в обговоренні пенсійної реформи багато йдеться про те, що обмеження максимальних пенсій для тих, кому вони вже були призначені, суперечить Конституції України.

"Я хочу тільки декілька цифр назвати, щоб розуміти, кого це стосується. Сьогодні таких пенсій 14 412. Це пенсії, вище 7640 грн. Що дає бюджету пенсійного фонду, якщо ми обмежимо ці пенсії? У середньому на 2012 рік це 328 млн. грн.", - сказав він.

Водночас Тігіпко визнав, що така норма може призвести до того, що будуть звернення до Конституційного суду, або до того, що президент може не підписати закон з пенсійної реформи.

"Можу сказати так - ми керуємося тими зустрічами, які ми проводили з людьми. На кожній зустрічі більше говорилося про максимальні пенсії, що про підвищення пенсійного віку. Людей це кривдить. Тому ця норма з'явилася. Але, якщо це стане перешкодою, щоб закон був прийнятий загалом, я переконаний, що Кабінет міністрів буде готовий піти на компроміс для того, щоб така норма була виключена між першим і другим читанням", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що регіонали схиляються до того, щоб підтримати норму пенсійної реформи про обмеження максимальної пенсії десятьма мінімумами, і вже вигадали, як при цьому не порушувати Конституцію України.

Законопроекти, що передбачають проведення в Україні пенсійної реформи, народні депутати розглянуть у четвер, 16 червня.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини