RU

Тігіпко вважає реальним збільшення середньої пенсії до 1300 грн.

24.02.2011, 15:10
Тігіпко вважає реальним збільшення середньої пенсії до 1300 грн. - Фото
348ab1cc399c7188ead007ed57654075.jpg

Тігіпко вважає реальним збільшення середньої пенсії до 1300 грн.

Віце-прем'єр-міністр - Міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко (на фото) вважає реальним до кінця року збільшити середню пенсію до 1300 грн. Про це чиновник сказав під час прямої лінії у редакції видання "Комсомольська правда в Україні".

За словами Віце-прем'єра, уряд готує пенсійну реформу, в якій буде декілька основних змін: Збільшення пенсійного стажу з 5 до 15 років; збільшення віку виходу на пенсію; збільшення повного робочого стажу; ліквідація "тіньових" робочих місць, наприклад, на будівництві.

Щодо зарплати "у конверті" С.Тігіпко зазначив, що роботодавцям будуть пояснювати, що "не добре пиляти сук, на якому ті сидять" - міністерство буде займатися "піаром".

"Крім того, треба думати про індикативні зарплати на деякі посади: директор підприємства не може заробляти 750 гривень. Зрештою, ми зобов'язані будемо посилити відповідальність за створення нелегального робочого місця і виплати зарплат "у конверті". Я виступаю проти карного покарання: будемо "бити" гривнею.

Яким чином влада буде дізнаватися про "нелегальні" робочі місця, за словами С.Тігіпка, є "справою самої влади" - в цьому чиновник також пообіцяв апелювати до досвіду розвинених держав, зокрема Німеччини.

"Порядок наведемо, це я вам обіцяю. Пенсія у 1300 гривень до кінця року цілком реальна, ми впроваджуємо ряд рішень, які дають змогу нам наростити надходження у Пенсійний фонд. Якщо парламент проголосує за пенсійну реформу, ми вийдемо на такий рівень середньої пенсії", - зазначив чиновник.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович заявляв, що реалістичним є завдання на кінець 2011 року збільшити середню пенсію до 1380 грн.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини