RU

Тігіпко визнав: Україні без кредитів не обійтися

12.02.2010, 10:25

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко вважає, що уникнути гіперінфляції, утворення великої заборгованості з зарплат і разбалансування державних фінансів можна тільки за допомогою кредитів від міжнародних інститутів. Так він прокоментував підсумки проведених Єврокомісією слухань з питаннь надання фінансової допомоги Києву.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі С.Тігіпка, там було заявлено, що в останні роки в Україні процеси реформування проходили надто повільно. Учасники закликали Київ невідкладно повернутися до співпраці з МВФ і виконання запропонованої Фондом програми видужування державних фінансів.

Зокрема С.Тігіпко зазначив, що це потребує суворої бюджетної економії і непопулярних, але необхідних кроків, таких як скорочення чиновницького апарату, скасування загальних субсидій на газ і електрику, зменшення кількості громадян, що користуються різними пільгами. "Тим, хто не готовий вживати жорстких антикризових заходів, я б не радив навіть братися за управління країною", - заявив політик.

"Нове керівництво України має чесно заявити громадянам, що цього року доведеться непросто", - додав С.Тігіпко.

Нагадаємо, раніше, у рамках своєї виборчої кампанії, політик рішуче виступав проти спрямування зарубіжних позик безпосередньо на погашення соціальних зобов'язань. С.Тігіпко заявляв, що така практика може призвести тільки до гіперінфляції.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини