RU

Тігіпко вирішив зайнятися пенсійною реформою

03.12.2010, 11:25
Тігіпко вирішив зайнятися пенсійною реформою - Фото
f7e99b3dc0f8685b7b8448855c5abccf.jpg

Тігіпко вирішив зайнятися пенсійною реформою

До 10 грудня Кабінет Міністрів України подасть у Верховну Раду проект закону, що передбачає перший етап пенсійної реформи. Чи буде там підвищення пенсійного віку для жінок, уряд визначиться найближчим часом. Про це повідомив сьогодні Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко (на фото), відповідаючи на питання народних депутатів у парламенті.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Тігіпко зазначив, що мета першого етапу пенсійної реформи, який уряд збирається провести ще до нового року, вирішити проблему скорочення дефіциту Пенсійного фонду. Він наголосив, що у 2009 році дефіцит ПФ становив 19 млрд. грн., цього року очікується на рівні близько 26 млрд. грн., і наступного року і, якщо нічого не змінювати, ця цифра збільшиться.

"Ми вже підготували ряд рішень, і у цьому брав участь економічний блок уряду. Кабінет Міністрів найближчим часом буде розглядати ці рішення. На чому зупиниться і які кроки будуть прийняті... чекати недовго - до 10 грудня ми подамо у Верховну Раду цей законопроект. Буде там чи ні збільшення пенсійного віку для жінок, буде вирішувати Кабінет Міністрів найближчим часом", - сказав він.

Нагадаємо, раніше С.Тігіпко заявляв, що уряд знайшов спосіб не підвищувати пенсійний вік. "Можу сказати, що ми знайшли компенсатори, які зможуть фінансово зняти це питання для того, щоб ми не піднімали вік для жінок", - зазначив він. Пізніше С.Тігіпко додав, що уряд вирішив вжити заходів для збільшення прибутків бюджету і Пенсійного фонду за рахунок підвищення акцизів на алкоголь, тютюн і бензин. У Кабміні впевнені, що після набуття чинності Податкового кодексу, який знижує податки на прибуток і посилює контроль за виплатою реальних зарплат, економіка почне виходити з тіні, а означає, зростуть нарахування на зарплату, що йдуть у Пенсійний фонд.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини