RU

Тігіпко розповів, як буде виводити зарплати з тіні

06.07.2011, 12:39
Тігіпко розповів, як буде виводити зарплати з тіні - Фото
d5cbb91fb0f982b5aa748b3ab8f68273.jpg

Тігіпко розповів, як буде виводити зарплати з тіні

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр праці і соціальної політики Сергій Тігипко розповів, як і коли уряд планує приступити до виведення зарплат з тіні. Про це він повідомив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тігіпко зазначив, що відповідні законопроекти розробляються і будуть внесені в парламент у вересні. Зараз, за словами Тігіпко, пропонується визначити забезпечений рівень заробітної плати.

"Буде вісім категорій за різними спеціальностями, різними групами спеціальностей, які будуть говорити про те, що такий фахівець в цій галузі не має права отримувати заробітну плату менше, ніж мінімальна заробітна плата, помножена на відповідний коефіцієнт", - сказав віце-прем'єр.

Таким чином, за його словами, директори підприємств не зможуть ставити собі мінімальний рівень заробітних плат. Він зазначив, що також пропонується збільшити штрафні санкції за співробітників, які працюють нелегально.

Тігіпко підкреслив, що з рівнем санкцій ще не визначилися, однак досвід європейських країн свідчить про те, що такі санкції досить високі – від десятків тисяч до сотень тисяч доларів за одного нелегала. На його думку, ця сума в Україні повинна складати середній річний фонд заробітної плати одного співробітника.

Відповідаючи на питання журналістів, Тігіпко уточнив, що, на його думку, зміни, що пропонуються, у разі їх прийняття повинні будуть набути чинності не раніше нового року, оскільки це буде впливати на фонди заробітних плат, а бюджети компаній на рік вже визначені.

Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини