RU

Тігіпко проти відмови від фіксованих податків

27.04.2010, 14:10

Уряд України не відмовиться від фіксованих податків, оскільки вони здійснюються за спрощеною системою. Про це віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив під час офіційного візиту в Вашингтон.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Кабміну, зокрема, С.Тігіпко зазначив, що уряд ставить завдання усунути штучні бар'єри, що перешкоджають розвитку малого і середнього бізнесу, щоб спростити регуляторну систему і навести порядок у системі оподаткування.

"Я впевнений, що ми не відмовимося від фіксованих податків, оскільки вони здійснюються за спрощеною системою. Однак потрібно звернути увагу на зловживання, які є не з боку малого бізнесу, а з боку великих підприємств. Вони намагаються уникнути загальної системи оподаткування, заважаючи тим самим розвиватися і працювати у нормальних умовах малому бізнесу", - наголосив він.

За словами віце-прем'єр-міністра, ініціативи щодо змін в оподаткуванні уряд обов'язково обговорюватиме з представниками малого і середнього бізнесу. "Цей процес буде відбуватися абсолютно прозоро. Жодних жорстких кроків у цьому напрямі я не передбачаю. Ми разом будемо відпрацьовувати систему будь-яких змін і нововведень і будемо обговорювати її з бізнесом", - наголосив С.Тігіпко.

Нагадаємо, раніше деякі ЗМІ поширили заяву С.Тігіпка, в якій він ніби повідомив, що уряд прийняв рішення перевести всіх "упрощенців" на загальну систему оподаткування.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини