RU

Тігіпко прогнозує швидке підписання Януковичем Податкового кодексу

19.11.2010, 13:59
Тігіпко прогнозує швидке підписання Януковичем Податкового кодексу - Фото
56aba5cd89258787c9ee7f16dc0e9944.jpg

Тігіпко прогнозує швидке підписання Януковичем Податкового кодексу
Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко прогнозує швидке підписання Президентом Віктором Януковичем Податкового кодексу, прийнятого вчора Верховною Радою України. Про це він повідомив сьогодні депутатам на сесії Дніпропетровської обласної ради.

"Я впевнений, що він буде підписаний Президентом, якщо там в останній момент не були внесені якісь істотні зміни", - сказав С.Тігіпко, якого цитує УНІАН.

На думку С.Тігіпка, Податковий кодекс дуже непогано збалансований і підтримує, насамперед, малий і середній бізнес. Водночас він зазначив, що у кодексі були питання, що потребують коректування, але вони зачіпали тільки дуже дрібний бізнес.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада України прийняла у другому читанні і загалом Податковий кодекс України. За це рішення проголосували 269 з 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

18 листопада було створено координаційну раду підприємців, які виступають проти Податкового кодексу, розробленого урядом Миколи Азарова. Рада вимагає від Президента ветування Податкового кодексу, в іншому випадку підприємці обіцяють ініціювати проведення Всеукраїнського референдуму про дострокове припинення повноважень Президента України і Верховної Ради. Також вони загрожують безстроковим страйком, початок якого запланований на понеділок, 22 листопада.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини