RU

Тігіпко поїхав в Ієрусалим на зустріч із кредиторами

11.06.2010, 17:35

Сьогодні офіційна делегація України на чолі з віце-прем'єр-міністром України Сергієм Тігіпком від'їхала в Ієрусалим (Ізраїль) для участі у Зборах групи країн МВФ/Світовий Банк на чолі з Голландією і Україною, які відбудуться 12-14 червня.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі віце-прем'єра, під час офіційного візиту в Ізраїль заплановані зустрічі С.Тігіпка з главою Центрального банку Ізраїлю Стенлі Фішером, директором-розпорядником МВФ Домініком Строс-Каном, Патріархом Єрусалимським Теофілом ІІІ і представниками ізраїльських ділових кіл.

У рамках візиту української делегації в Ізраїль планується обговорити питання подальшої співпраці України з міжнародними фінансовими організаціями.

На думку віце-прем'єра, за нинішніх умов співпраця зі світовими фінансовими інститутами є надзвичайно важливою для нашої держави. "Таке партнерство відкриває перед Україною нові перспективи для економічного розвитку, поліпшення іміджу нашої держави на міжнародній арені і дає позитивний сигнал світовій спільноті для залучення інвестицій і поглиблення взаємовигідної конструктивної співпраці з українськими партнерами", - переконаний С.Тігіпко.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини