RU

Тігіпко обіцяє, що Кабмін компенсує підвищення пенсійного віку

12.07.2011, 15:55

Внаслідок прийняття законопроекту про пенсійну реформу певну частину запропонованих норм вдалося пом'якшити. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко.

"Не буде підвищення віку для жінок, що виховали п'ятьох дітей, не буде підвищення пенсійного віку для жінок, що виховали дитину-інваліда, для воїнів-інтернаціоналістів. Тобто проект став більш м'яким, але найголовніше - зберіг свою цілісність. Пенсії будемо тільки збільшувати - ніяких розмов про обмеження пенсій або непідвищення, не індексації не йде", - сказав Тігіпко, якого цитує прес-служба Партії регіонів.

Відповідаючи на питання про те, як законопроект компенсує підвищення пенсійного віку саме для жінок, чиновник раніше поясняв, що відповідне підвищення відбуватиметься протягом 10 років кожне півріччя. Тігіпко додав, що "кожна жінка, яка пропрацює довше, ніж до 55 років, отримає за 6 місяців 2,5% до призначеної пенсії. Якщо це буде рік - буде 5%. І так далі. До 25% до призначеної пенсії, якщо перевищення становитиме 5 років".

"Ми заклали норму, за якою жінка може виходити на пенсію в 55 років. Але це буде компенсуватися для Пенсійного фонду тим, що жінка не буде отримувати до цієї пенсії, яка їй буде призначатися, 0,5% за кожний місяць дострокового виходу", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла пенсійну реформу. За закон "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи N7455 проголосувало 248 карток народних депутатів.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини