RU

Тігіпко обіцяє інвалідам війни високі пенсії та житло в 2015 році

06.05.2011, 11:29
Тігіпко обіцяє інвалідам війни високі пенсії та житло в 2015 році - Фото
d6efe49e01780b7e681668533550a5b6.jpg

Тігіпко обіцяє інвалідам війни високі пенсії та житло в 2015 році

Віце-прем'єр-міністр України - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко (на фото) обіцяє до 2015 року забезпечити інвалідів війни житлом і збільшити їм пенсії до 5 тис. грн. Про це він заявив напередодні святкування 66-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі уряду, С. Тігіпко відзначив, що цього року на виплату допомоги ветеранам та інвалідам Великої Вітчизняної війни, воїнам-інтернаціоналістам та жертвам нацистських переслідувань держава виділила 550 млн. грн. Всього допомогу отримали 2,1 млн. українців.

"Уперше держава виплатила цю допомогу завчасно, щоб люди мали змогу гідно зустріти свято Перемоги", – зазначив урядовець. За словами Сергія Тігіпка, у наступні роки розмір допомоги ветеранам буде постійно збільшуватись. Віце-прем’єр додав, що Міністерство соціальної політики розробляє програму покращення соціального захисту ветеранів та інвалідів війни до 2015 року, якою, зокрема, буде передбачено підвищення пенсій, соціальних виплат та покращення рівня забезпечення житлом.

"Уперше за роки незалежності ми розробляємо дорожню карту реформ у соціальній сфері. План заходів з покращення соціального захисту українців, зокрема, передбачає значне підвищення допомоги до Дня Перемоги вже з наступного року. Якщо зараз вона становить, наприклад, для інвалідів першої групи 1000 грн., то у 2015 році розмір разової допомоги буде 3,8 тис. грн.", – зазначив Сергій Тігіпко.

Крім того, Віце-прем’єр-міністр наголосив, що з 2012 року планується щорічне підвищення пенсій для інвалідів війни на 25%. "Ми розраховуємо, що у 2015 році ці пенсії становитимуть більше 5 тис. гривень", – підкреслив урядовець. Він також повідомив, що до 2015 року уряд забезпечить житлом всіх інвалідів війни. "У найближчі три-чотири роки це питання буде остаточно вирішено", – заявив Сергій Тігіпко.

Сергій Тігіпко: біографія і підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини