RU

Тігіпко обіцяє нове митне законодавство до кінця року

27.10.2010, 10:10
Тігіпко обіцяє нове митне законодавство до кінця року - Фото
7c853d77e35f91a2f045bc4309fb0efb.jpg

Тігіпко обіцяє нове митне законодавство до кінця року
Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко сподівається, що до кінця цього року в Україні будуть прийняті зміни до митного законодавства. Про це він повідомив вчора на прес-конференції у Донецьку під час робочого візиту в регіон.

"Сподіваюся, що до Нового року ми зможемо прийняти зміни до митного законодавства", - сказав С.Тігіпко, якого цитує УНІАН.

Віце-прем'єр зазначив, що вже наступного тижня зміни до Митного кодексу будуть розіслані експертам для об'єктивної оцінки, потім буде публічне обговорення.

"Митний кодекс - цього тижня ми закінчуємо кодифікацію всього законодавства, вносимо ті зміни, які пропонує бізнес. З наступного тижня цей митний кодекс буде розісланий професіоналам, ми почнемо відпрацьовувати з професіоналами, - пояснив С.Тігіпко, - А потім ми надамо йому публічності, для того, щоб він був вже максимально готовий, щоб не виникало якихось додаткових питань".

Нагадаємо, 15 жовтня С.Тігіпко заявив, що проект Митного кодексу буде презентовано через тиждень.

У свою чергу Держмитслужба вважає, що чинний Митний кодекс України, введено у дію 1 січня 2004 року, є цілком сучасним інструментом регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

На думку президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха, Митний кодекс дуже серйозний системний закон, і на його розроблення і введення в дію необхідно декілька років.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини