RU

Тігіпко не збирається виправдовуватися за Податковий кодекс

02.12.2010, 14:40
Тігіпко не збирається виправдовуватися за Податковий кодекс - Фото
739b3b96f9185b098121d0ebdbdab3df.jpg

Тігіпко не збирається виправдовуватися за Податковий кодекс

Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко (на фото) вважає, що йому немає за що виправдовуватися у питанні підготовки Податкового кодексу. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, під час прес-конференції С.Тігіпко презентував новий законопроект, розроблений урядом, про реформування будівельної галузі України. Журналісти поцікавилися у нього, чи не є ця робота спробою реабілітуватися за Податковий кодекс або підтвердити імідж реформатора. На що С.Тігіпко відповів: "Мені немає за що виправдовуватися, тому що те, що я чую зараз з податкового законодавства, ніякого стосунку до професійної розмови не має".

За його словами, найближчим часом буде презентований перший етап пенсійної реформи, почалося обговорення реформи у митному законодавстві. Також плануються зміни з процедур входження у бізнес. "Тобто ми знаємо, що ми робимо, у нас абсолютно чіткий план реформ розвернуть і сьогодні ми над ним працюємо", - додав С.Тігіпко.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович застосував вето до Податкового кодексу. За словами Прем'єр-міністра Миколи Азарова, ветувати прийнятий парламентом Податковий кодекс було спільним рішенням Президента і Кабінету Міністрів. На доопрацювання цього документа В.Янукович дав термін до четверга. Поправки Президента України до Податкового кодексу вже надійшли у Верховну Раду.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини