RU

Тігіпко летить у Хорватію заради "унікальної співпраці" з ЄБРР

14.05.2010, 15:35

Сьогодні, 14 травня, віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко поїде до Хорватіі, для участі в щорічних зборах Ради керівників Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) у Загребі. Про це він написав на своїй сторінці у "Живому Журналі".

С.Тігіпко повідомив, що під час візиту заплановано зустрічі з президентом ЄБРР, Прем'єр-міністром Грузії, віце-прем'єр-міністром - міністром фінансів Австрії.

"Співпраця з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) відкриває перед Україною нові можливості розвитку", - вважає С.Тігіпко.

За його словами, довгострокові інвестиції ЄБРР не тільки сприяють подоланню наслідків кризи, але й дають позитивний сигнал зовнішнім інвесторам. "Будь-якій країні, яка націлена на проведення структурних реформ, потрібні інвестиції ЄБРР в інфраструктурні проекти. Ця обставина робить Банк унікальним економічним партнером України", - зазначив віце-прем'єр-міністр.

Нагадаємо, ЄБРР - найбільший фінансовий інвестор в Україні. За даними на 1 січня 2010 року, він взяв зобов'язання щодо надання інвестицій на суму 4,8 млрд. євро у рамках 194 проектів.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини